0

کد سخت افزاری رایانه

از آنجایی که پیرو  قوانین خرید محصول از کپینا، هر محصول برای استفاده بر روی یک رایانه به کاربر عرضه می‌شود، کد سخت افزاری رایانه ای که فروشنده موظف به ارائه پشتیبانی بر آن است در سیستم ما ثبت می‌گردد. این موضوع از یک نظر جنبه حمایتی برای فروشندگان خواهد داشت و از یک نظر نیز برای خریداران مفید است چرا که با تمرکز پشتیبانی فروشنده بر روی یک رایانه و یک کد سخت افزاری ، کیفیت خدمات پشتیبانی افزایش خواهد یافت.

copyna

کپینا

شیوه ثبت و تغییر کد سخت افزاری

زمانی که مشتری بخواهد برای اولین بار فایل محصول را خریداری کند باید نرم افزار کپینا را نیز روی رایانه خود به همراه پیش نیاز و طبق آموزش ، نصب و فعال نماید . پس از نصب یک کد سخت افزاری برای رایانه شما تشکیل می شود و این کد به صورت اتوماتیک در سامانه ما ثبت می شود. از این پس ما شما را با کد سخت افزاریتان می شناسیم و برای آن خدمات ارائه می کنیم. در صورتی که رایانه خود را تغییر دادید باید مجددا درخواست کد فعال سازی دهیدو ما پس از بررسی صحت گفته شما ، کد جدید را برای شما صادر و کد قبلی را غیر فعال می کنیم. توجه داشته باشید تعداد درخواست کد سخت افزاری محدود است و شما باید تا جای ممکن از تغییر ویندوز و رایانه خود خودداری نمایید .

به منظور تغییرکد سخت افزاری لطفا نرم افزار کپینا را روی رایانه جدید نصب کنید و روی ارسال کد سخت افزاری کلیک کنید و شماره موبایل خود را وارد و ارسال بزنید . سپس با 09128989801 تماس بگیرید و درخواست تغییر رایانه خود را مطرح نمایید .

 

برای آشنایی بیشتر در این رابطه می توانید مقاله آشنایی با کد سخت افزاری  را مطالعه نمایید.

در پایان با توجه به زمانی که تغییر کد سخت افزاری  از خود شما و ما خواهد گرفت، در ثبت این کد و عدم تغییر ویندوز و رایانه خود دقت لازم را داشته باشید تا با مشکلی در این زمینه مواجه نشوید.

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!